EMJAY Production

   

Kto SOM

 

Volám sa Michal, momentálne žijem v Košiciach, ale veľmi často sa pohybujem aj v Banskobystrickom kraji a mojej rodnej Hnúšti.

Moje záujmy sú zamerané na fotografiu, tvorbu videa, grafiku a trochu aj dizajn. Dá sa povedať, že fotografií sa venujem najdlhšie zo spomínaných vecí (aj keď svoju prvú zrkadlovku som si kúpil až v roku 2012) a aj najčastejšie pracujem práve s fotografiou, no rozšíril som svoje záujmy aj o grafiku a postupom času aj o video. Môj záujem o fotografiu, video a grafiku podčiarklo štúdium marketingu a reklamy. Marketingovo nebudujú svoju značku už len obchodné spoločnosti, ale aj bežné osoby.

Moja fotovýbava patrí pod značku Nikon. Ako prvý fotoaparát som do ruky chytil Nikon a ostalo mi to dodnes. Nikon mi proste sadol, proti Canonu a ostatným značkám nemám nejaké výhrady, nevylučujem ich možné využitie v budúcnosti. Podstatnú časť svojej fototvorby mám rozdelenú do kategórí, no v princípe fotím všetko čo zaujme, čo vytvára silu prítomného okamihu. Preto svoje momentky a zážitky, s ktorými sa chcem s Vami podeliť budem pridávať aj do blogu. Okrem fotografovania prírody, portrétov a svadieb, sa zameriavam aj na komerčné fotografovanie eventov, produktov, interiérov a ďalších prezentačných fotografií pre spoločnosti. Komerčným smerom je, a v budúcnosti čoraz viac bude, orientovaná aj tvorba videa. Nehovorím, že keď ma niečo zaujme občas si natočím aj nejaký ten krátky shot ;)

Vychutnajte si moju fotogalériu a videogalériu.