Referencie

Motor - Car Košice

Motor - Car Košice

Miroslava Frankovská
Marketing manažér Motor - Car Košice

,,Spolupráca s EMJAY Production je úplne bezproblémová. Fotografie, či videá spracované na vysoko profesionálnej úrovni, veľmi promptný prístup, či presné pochopenie našich objednávok, to je spojenie faktorov, ktoré dnes dokáže naplniť len veľmi málo spoločností. Určite v tejto spolupráci plánujeme pokračovať pri všetkých ďalších zaujímavých projektoch."

čítaj viac

JAZZ Klub XII Banská Bystrica

JAZZ Klub XII Banská Bystrica

Boris Repák
Majiteľ Jazz Klub XII

,,Emjay Production je pre mňa garanciou rýchlej a spoľahlivej spolupráce, či už sa jedná o plagáty alebo čokoľvek iné. Neustále spolupracujeme pod časovým tlakom a bez akýchkoľvek zdĺhavých vysvetľovaní našich požiadaviek a pri absolútnej voľnosti dokáže vystihnúť to čo potrebujeme a zatiaľ sme nikdy jeho návrhy nemuseli upravovať. Stále dostávame presne to čo si želáme bez toho aby sme to bližšie špecifikovali a strácali tým čas. To je pre nás dôležité. Verím že naša spolupráca tak skoro neskončí."

čítaj viac

LOBBY Bar Košice

LOBBY Bar Košice

Lukáš Vrábeľ
BarChef Lobby bar a člen Shaker boys by Lobby

,,Emjay Production je zárukou rýchleho, osobného prístupu a profesionálnej spolupráce. Všetky produkty, či už grafické spracovanie, fotografia a hlavne inovatívne a dynamické video sú na vysokej úrovni. S Emjay Production som spolupracoval na fotografiách a videách. Presné zachytenie Vašej predstavy, zmysel pre detail - šetrí čas, čo je v dnešných dňoch veľmi dôležité. Finálny výsledok nad očakávania pri bezkonkurenčnej cene. Teším sa na spoluprácu do budúcna."

čítaj viac

Svadba

Svadba

Igor a Lenka
Svidník

,,Vo chvíľach, ktoré sú v živote dvoch ľudí tie najvzácnejšie, je príjemné mať takéto okamihy aj navždy uchované vďaka oku fotografa. My tie momenty máme a veľké ĎAKUJEM patrí Michalovi. Prístup k spolupráci, samotná práca a oko fotografa počas nášho veľkého dňa boli založené na priateľskosti, no zároveň profesionalite. Pri ďalších našich významných životných momentoch budeme určite Michala kontaktovať znovu."

čítaj viac